بلاگ

تمدید ارسال عکس به سومین جشنواره عکس “آب”

به دلیل درخواست های مکرر علاقمندان به شرکت در این جشنواره  و مشکلاتی که برای اینترنت کشور در هفته های گذشته پیش آمد و با توجه به ترافیک جشنواره های مختلف عکاسی در بهمن ماه امسال، تصمیم گرفتیم مهلت ارسال عکس را به مدت ۲۰ روز تمدید کنیم.

 

دبیر اجرایی این جشنواره گفت: مهلت ثبت نام و ارسال عکس  تا بیستم بهمن ماه ۹۶  تمدید  شد و از عکاسان عزیز خواهشمندیم که ارسال عکس های خود را به روزها و ساعت ...

ادامه مطلب

فراخوان سومین جشنواره ملی عکس آب با همکاری سایت وانپیکس

اتاق بازرگانی،صنایع،معادن وکشاورزی ایران در نظر دارد به منظور بزرگداشت روز ملی آب در تاریخ ۳۱ اسفند ۹۶ اقدام به برگزاری سومین مسابقه سراسری عکس با موضوع “آب” نماید.

امروز واژه آب در سرزمین کهن و اساطیری ما بیش از هر چیز تکرار می شود، سال ها استفاده نادرست از این مایه حیاتی و عدم فرهنگ سازی مناسب و نادیده گرفتن اهمیت آب در توسعه بخش های مختلف کشور ...

ادامه مطلب

برترین های مسابقه سایت 1pix.ir - پوست . skin

برترین آثار عکاسی موضوع پوست اعلام شد . متاسفانه ابهاماتی در خصوص میزان بازدید و درج امتیاز آثار وجود داشت که در مورد عکسهای موضوع پوست با نظر کارشناسی حل شد اما در مورد دوره قبل از آن با موضوع رابطه این مسایل در دست بررسی می باشد که به زودی نتایج آن نیز اعلام می گردد با سپاس ار همراهی شما

 

ادامه مطلب

برترین های مسابقه سایت 1pix.ir - کوچه . Alley

اعلام نتایج برترین تصاویر مسابقه عکس وان پیکس . شهریور ماه 1394 .

 

ادامه مطلب

فراخوان عکس نمایشگاه و کتاب گالری وان پیکس 1pix

 گالری عکاسان حرفه ای 1PIX پس از برگزاری سه نمایشگاه موفق سالانه در خانه هنرمندان ایران و نشر پکیج ها و کاتالوگ های نمایشگاهی و ایجاد مسابقات دوره ای با موضوعات مختلف و داوری بهترین هنرمندان و داوران عکاسی ایران ؛ اینک جهت ماندگاری بیشتر اقدام به طراحی و آماده سازی فراخوان ارسال عکس برای کتابی فاخر از عکاسان برگزیده سایت و همچنین برپایی چهارمین نمایشگاه سالانه عکس گالری 1pix درخانه هنرمندان ایران نموده است.

 

 

در این فراخوان از کلیه عکاسان عضو و غیر عضو درخواست میشود با عضویت ...

ادامه مطلب

دعوت به شرکت در Bēhance Portfolio Reviews تهران

دعوت به شرکت در Bēhance Portfolio Reviews تهران 1pix

 

شما به یک رویداد بین المللی هنری دعوت شده اید

 

همزمان با برگزاری هشتمین دوره‌ی جهانی Bēhance Portfolio Reviews، سومین دوره‌ی این رویداد در تاریخ پانزدهم آبان‌ماه ۱۳۹۴ در تهران برگزار می‌شود.

این رویداد با میزبانی امیر پروا، همکاری آرش حمیدی و حمایت شرکت دیجی‌کالا، پانزدهم آبان‌ماه ۱۳۹۴ در تهران (ساختمان مرکزی دیجی‌کالا) برگزار خواهد شد.

سایت www.behance.net ...

ادامه مطلب

داوری دور گذشته و چاپ کتاب

سلام خدمت همه کاربران گرامی

نتایج داوری موضوع "کوچه" به دلیل فوت پدر گرامی داور محترم "جناب آقای مسعود زنده روح کرمانی" ریاست محترم انجمن عکاسان ایران ضمن تسلیت به ایشان با یک ماه تاخییر اعلام می گردد.

 

 

موضوع چاپ کتاب که برنامه ای بود برای پاییز امسال متاسفانه به دلیل تغییراتی در فرآیند کاری اسپانسر با چند ماه تاخییر انجام خواهد شد و همچنان به دنبال اسپانسری جدید برای پروژه می باشیم , چون پرداخت اعضای محترم فقط امکان پوشش 40% هزینه ها رو میسر می کند و الباقی می بایست توسط حامی ...

ادامه مطلب

تغییر داور موضوع اسفند ماه 93 ( هیچ )

داور محترم آخرین دوره سال 1393 جناب آقای محسن راستانی علی رغم هماهنگی در زمان اعلام فراخوان بنا به دلایل شخصی در پایان دوره اعلام انصراف از داوری فرمودند.

در نتیجه مانند دوره هایی که تصویر نهایی با نظر گروه مدیران انتخاب می گردید . داوری این دوره نیز بر عهده مدیران خواهد بود .

لازم به ذکر است که داوران هر دوره فقط قادر به انتخاب یک عکس می باشند و سه برگزیده دیگر با عملکرد کاربران انتخاب می شوند.

 

ادامه مطلب

تغییرات مالی در نسخه جدید

...
ادامه مطلب

برترین های دوره سوم مسابقه سایت 1pix.ir - زرد. Yellow

اعلام نتایج برترین تصاویر دور سوم مسابقه عکس وان پیکس . آذر و دی ماه 1393 .

 

 

ادامه مطلب
1  2  »  »»