مدیریت نظرات

ردیف عکس ارسال کننده متن نظر تاریخ
1 60672 شادی آفرین آرش انعکاس قابل اعتنایی، شای با گرفتن رنگ از آن انتزاع جالب توجهی هم می شد. گنگی این عکس در جهت طعنه ای که به انتزاع می زند جالب توجه است، تنها حس می کنم می شود در نیمه پایین ویرایشی قویتر داشت و البته پیشنهاد آزمون سیاه و سفید هم دارم، شاید موثر باشد. چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۲:۲۰
2 60687 شادی آفرین آرش درود
من تفاوت و شباهت های همه ی اینها را می دانم و واقفم. این تصویر نیز تلفیق دو عکس است و با آنچه فرمایش شماست مناسباتی ندارد. با اینهمه بسیارممنون هستم از توجه شما.
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۴:۲۱
3 60677 میلاد ایرانشاهی عکس زیبایی است چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۶:۵۶
4 60663 مصطفی نوده سلام و احترام
ممنونم از نقد و توجه تون
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۹:۵۶
5 60663 مصطفی نوده سلام ادب و احترام
ممنونم از توجه تون
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۹:۲۷
6 60663 مصطفی نوده سلام ادب و احترام
تشکر از نقد بسیار عالیتون و توجه تون
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۹:۰۴
7 60687 مرتضی شیردل از آنجایی که دعوت کردید برای چالش معلومست که چالش پذیر هستید. در اینجا توقع این است که یک عکس حرفه ای ببینیم نه یک نقاشی حرفه ای. این تصویر کاملا افکت محور است.کسی در اینجا با فوتومونتاژ ، فوتوگرافیک و افکت مخالف نیست و یا هرآنچه که می خواهید آنرا بنامید.ابن موارد باید به عکس با موضوع اصلی کمک کنند جهت ارتقا کیفیت و مفهوم آن تصویر نه آنکه خود افکت موضوع و محور قرار گیرد. چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱:۰۹
8 60714 مجید محمدی ممنونم استاد علیخانی .. سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۱:۲۷
9 57433 نرگس سرایی بسیار عالی .از نگاه و دید خوبتان سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸:۵۷
10 60587 نرگس سرایی من به این اثر 95% امتیازمیدم سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶:۴۵
11 60714 محمد کاظم علیخانی زاویه برداشت بسیار خوب سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۷:۲۰
12 60701 نوید احمدزاده از معدود ثبت های این دوره است که تاکیدی عمیق بر موضوع رویا داشته همراه با چاشنی عشق! سپاس از نگاه نکته سنج تان جناب علوی. سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳:۰۹
13 60589 میثم علیزاده ممنونم از لطفتون سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۷:۵۸
14 60612 شادی آفرین آرش سلام جناب رییسی گرامی و بزرگوار
ممنونم که نظرات موافق و مخالف را بر این عکس که خودتان هم می گویید هر چند وقت یکبار البته با تغییراتی آن را آپلود می کنید، تحمل می نمایید
حقیقت اینست که بنده در داوری این عکس شرکت نکردم! دلایلی هم داشتم که یکی از آنها این بود که رنجشی به دل نگیرید از امتیاز.
به نظر بنده بیس ویرایش این عکس، نیاز به تغییر دارد. اگر مایل بودید عنوان کنم، اما اگر فکر می کنید، این عکس خوب و عالی ست و شرایط حضور در گالری را دارد و امتیازات پایین بر آن واقعا غیر منصفانه است، از شما عذرخواهی می کنم. و به نظر شما احترام می گذارم.
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۵:۵۱
15 60687 شادی آفرین آرش قابل به ذکر است: یاد آوری این تعریف و رویکرد
تفکر و تلاش برای تغییر شکل یک دنیای حقیقی , تعریفی میان بودن و نبودن و یا ترسیمی آزاد از دنیای درون
گاهی رویا دنیای حقیقی بدون برخی عناصر زشت یا زیباست.
شما دعوتید به چالشی برای به تصویر کشیدن یک تصور.
...
هیچ کجا قید نشده است که نمی توان از فتو مونتاژ استفاده کرد، حمایت یا غیر حمایت برای بنده تفاوتی ندارد! رئال و سورئال هم!
وقتی صحبت از دنیای ذهنی به میان می آید، یا چیزی به اسم رویا! که ذهنیت آن در هر شخصی متفاوت است، محدودیت ها کمتر می شود.
ضمن اینکه نه در دفاع از این عکس، بلکه در مورد کلیت فتو مونتاژ، بهتر است به تاریخ آن مراجعه شود و برای رد یا تایید آن با دلایل قابل رجوع و فنی مراجعه کرد، نه نظر شخصی و کنایه آمیز. ممنونم که همگی تحمل می کنید و در اندیشه پیشرفت و پیشبرد هنر عکاسی هستید.
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۶:۲۱
16 60663 شادی آفرین آرش گویا این عکسها مربوط به یک مجموعه می باشند، ( البته شاید هم تک عکسهایی باشند با یک موضوع، به هر حال قابلیت مجموعه نیز دارند). بادکنک به عنوان المانی که موردتوجه کودک است در حصاری فلزی و ساخته دست بشر قرار گرفته که قابلیت دسترسی کامل از سوی کودک به آن نیست! همین ساخته ی دست بشر بودن این قفس! مولفه ی معنایی قابل توجهی برای مکاشفه در عکس است.
پ.ن: با اینکه قفس، ثابت است، اما وضوح ندارد، حال شاید این عدم وضوح آگاهانه بوده باشد! اگر که نه، فکر می کنم در سایز بزرگتر بیشتر به چشم بیاید و پیشنهادم تصحیح آن است.
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۵:۲۳
17 60687 شادی آفرین آرش ممنونم جناب احمدزاده، لطف دارید دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۱:۳۵
18 60687 شادی آفرین آرش سپاسگزارم از تامل و دقت شما دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۸:۲۱
19 60627 مصطفی نوده تشکر از توجه تون و نقدتون دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰:۰۴
20 60627 مرتضی شیردل از هنر عکاسی به خوبی استفاده شده.و به طور واقع گرایانه به موضوع رویا پرداخته شده.دارای ایده مناسب-نورپردازی و زاویه دید عالی برخوردار است.برخلاف اکثر آثار دوستان که از افکت تا مرز تخیل استفاده کرده اند.
سپاس
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵:۵۵
1  2  3  4  5  6  7  »  »»