مدیریت نظرات

ردیف عکس ارسال کننده متن نظر تاریخ
1 61029 محمدرضا فاضلی درود مجیدجان
ممنون ازتوجهت
چهارشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴:۳۷
2 60481 محسن چابک عالی و کاملا حرفه ای
چهارشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۱:۱۸
3 61090 محمد کاظم علیخانی با سلام و احترام و تشکر بابت حضور مسئولانه و توضیحات خوب شما . چنانچه وقت اجازه دهد و فرصت کافی موجود باشد ، آرای باطله کاربرانی که حضور موثرتری دارند را اعلام بفرمایید تا به بازبینی شیوه ی داوری خود بپردازند . من شخصا خیلی مایل هستم که داوری هایم مورد داوری و بازخوانی قرار گیرد . بعضی مواقع در جشنواره ها و مسابقات ، برایم امکان نشستن در جایگاه قضاوت فراهم می شود ، گرچه خیلی وسواس به خرج می دهم و رایم را به متخصصین نشان می دهم اما باز هم نیاز به بازبینی دارم . باتشکر فراوان دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۱:۱۴
4 61064 سید احسان مرتضوی سپاس خانم مجابی يکشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۵:۴۱
5 60793 مجید محمدی سپاس خانم مجابی
يکشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۴:۱۶
6 61057 مهسا افتخارنظام سپاس از نگاهتان يکشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۶:۲۵
7 61057 بهروز چ درود بر شما
کادری شلوغ و زیبا ، نمایی که از ساختمانهای قدیمی تر آغاز شده و به ساختمانی نو و با فن آوری جدید در حال ساخت است ختم شده و مسیری اجباری برای انسان ها ، در پایین کادر انسانی با نمای بزرگتر می بینیم و در طول مسیر انسان هایی که نمای کوچکتری دارند گویی این مسیر اجباری به کوچک شدن انسان ها (هویت انسانی ) ختم شده است انسان هایی که هنوز هم سر درگم هستند و هدف یکسانی ندارند. در این وانفسا و شلوغی ها آسمان زیبا دست نیافتنی است و ساخته های انسان ها آسمان را بخش بخش کرده است.
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۹:۰۳
8 60793 المیرا مجابی فوق العاده هوشمندانه و جذاب .
لذت بردم . دست مریزاد
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۶:۴۲
9 61064 المیرا مجابی ثبت بسیار خوبیست .
سوژه ی خوب با چشمانی پر حس و گیرا .و کادر بندی مناسب .
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸:۰۷
10 61081 شادی آفرین آرش بسیار عکس خوبیست، خیلی دوست دارم بهتر و بیشتر بنویسم، اما الان زمان و امکانش را ندارم. پنحشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۶:۴۳
11 61090 مصطفی نوده سلام ادب و احترام خدمت شما اگه ممکن هست اکانت بنده رو حذف نمیاید ممنون میشم . پنحشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸:۳۳
12 61090 بهروز چ با پوزش از جناب نوده گرامی که در فضای عکس ایشان نظری نا مرتبط با عکس می نویسم ، توضیحات مدیر محترم سایت توضیحات خوب و شفافی است اما ای کاش همانطور که برخی ضعف ها را در گذشته رفع نموده اند در این مورد نیز راهی با نارضایتی کمتر در پیش گرفته شود . قطعا هیچ مکانیزمی نمی تواند رضایت صد درصد را فراهم کند و تنها می توان به سمت نارضایتی کمتر حرکت کرد. اینکه عکس ها با مکانیزم امتیازدهی مورد گزینش قرار داده می شوند مکانیزمی است که خوبی ها و کاستی های خودش را دارد و بعید می دانم هیچ کاربری با اصل گزینش عکس مخالغتی داشته باشد اما بزرگترین ضعف این روش امتیاز دادن به عکس هاست . کلا اثرات هنری را نمی توان در ترازو گذاشت و به آن عددی نسبت داد وقتی کسی با عکسی ارتباط برقرار نمی کند مجموع احساسات و بینش و درونیات و تجربیات و ...وی همه با هم چنین نتیجه ای را درست کرده است حالا شما به زور کاربر را وادار می کنید در چند گزینه قرمز و سبز و یک عدد ریاضی نظرش را بنویسد!! این روش همیشه باعث نارضایتی کاربران بوده است و متاسفانه تقریبا از روز نخست تاکنون چندان تغییری در این روش داده نشده است و همیشه نیز صرفا مدیران سایت اصرار به گزینش با این روش داشته اند. بنده پیشنهاد می کنم به جای این همه گزینه سبز و قرمز و عدد که معمولا باعث نارضایتی هم بوده اند سه گزینه برای رای دادن باشد :
1- عکس به گالری راه یابد.
2- عکس به گالری راه نیابد.
3-مدیران سایت عکس را تعیین تکلیف کنند.
طبیعتا همان وزن رای سطح کاربری همچون گذشته نیز در اینجا در نظر گرفته می شود . با این سه گزینه هم مشکلات کنونی کمتر می شود و هم عکس ها سریعتر داوری می شوند.
پنحشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷:۳۲
13 61090 آرش میرزایی قاضی در این که کادربندی اثر نیاز به بازنگری دارد شکی نیست اما با توجه و عنایت به صحبت های مدیر محترم، می شد نگاه محبت آمیز تری به عکس داشت. پنحشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۹:۱۰
14 61081 آرش میرزایی قاضی در همان نگاه نخست عکس تان مرا یاد آثار "سندی اسکاگلند" و مخصوصا مجموعه " گربه های رادیواکتیوی-1980" انداخت.
وجه قابل توجه ای از تصنع در عکس مشاهده می شود که با محیط آشنای اطرافمان هم جنس و همگن نیست. این نوع دید در عکاسی نوعی بازنمایی اغراق آمیز یا رویاگون به حیات اطرافمان است؛ آن جایی که با نگاهی تمیز و خالص و گاها کمینه گرا می توان پرده از حقایقی نهفته در پسِ آن چه دیده می شود برداشت.
بسیار عالی.
پنحشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴:۲۹
15 61066 آرش میرزایی قاضی بسیار منطبق با موضوع دوره و پرداخت و تدوینی در خور توجه. براوو. پنحشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۵:۵۶
16 61029 مجید محمدی عکس زیبایست . فقط کمی در ترکیب بندی و بستن کادر دقت میکردید بهتر میشد پنحشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۲:۱۴
17 61090 مدیر سایت جناب آقا نوده سلام و خسته نباشید.
جهت شفاف سازی و اعتراض مکرر شما و دوستان دیگر نسبت به کاربر فعالی که همیشه امتیاز پایین ثبت میکند لازم است توضیحاتی داده شود .
خانم علیی و خانم بیات در توضیحات یکی از عکسهای دیگر شما فرموده بودند که ما از سایت رفتیم اما کاربر فعال همچنان با امتیاز 25 در سایت سنگر امتیاز پایین را حفظ کرده است .
نمیدانم موضوعی به این شفافی چرا تا به این حد برای ذهن کاربران عزیز سایت معما و عجیب است . سایت کمتربیش از 600 کاربر فعال دارد و این نام یک کاربر نیست که بگوییم یک فرد بخصوص همیشه در سایت هست ... تمامی این کاربران فعال و یا هر سطح دیگری به هر دلیلی ممکن است با عکسی ارتباط برقرار نکنند و یا به گفته خود شما سطح عکاسان سایت را در قیاس با سایتهای مطرح خارجی ندانند و به عکسها امتیاز پایین بدهند.

ذکر چند مثال و سپس شیوه انتخاب بسیار مهم است .
1- تمامی آرا در صورت مغایرت شدید توسط مدیران حذف میشوند.

2- کاربر فعالی که به همین عکس شما امتیاز 25 دادند از کاربران بسیار خوب سایت که در نمایشگاه و کتاب آثارشان وجود دارد هستند . ایشون قبلا سطح بالاتر بودند اما به دلیل تذکر و رعایت نکردن فضای سایت به پایین ترین سطح رای تنزل پیدا کردند. قطعا چنین کاربری را نمی توان کاربر عادی کرد.

3- سالهای اولیه راه اندازی سایت سیستم همچنان همین بود اما با این تفاوت که کاربران نمیدانستند به چه دلیل و با امتیاز چه شخصی حذف یا تایید شدند .. فقط راه یابی بود و حذف . در آن زمان بازهم عده ای کاربر همیشه شاکی اعلام می کردند و باز هم پیش داوری که در این سایت 20 نفر دوست دور هم نشسته اند و عکسهای یکدیگر را تایید می کنند.ما برای رفع این ابهام سیستم اعلام رای کاربران با ذکر نامشان را پیش گرفتیم آنهم به جز کدورت و غرغر های بی دلیل راه بجایی نبرد . در نهایت برای اینکه کاربران محترم متصور نشوند که عده ای دوست به عکسهای یکدیگر احترام خارج از توصیف میگذارند با صرف هزینه و زمان بسیار برنامه نویسی این ماجرا را اصلاح کردیم و از همان روز میدانستیم که به مجرد راه اندازی این سیستم عده ای میگویند همان سیستم انتخابی توسط سردبیر بهتر است و نیازی نیست به کاربران و رایشان احترام گذاشته شود ( این دقیقا خواسته و بیان مطلب از جانب شما و دیگر دوستانیست که به این مورد اعتراض دارند ) به هر حال برای ما هم ساده تر و سریع تر است اگر فقط چند نفر از مدیران تایید کنند . اما روال این سایت اینگونه هست و برای رسیدن به این سیستم مسیر پر آزمون و خطا و سنگینی را طی کردیم . بی شک مطالب دیگری در سایت هست که مشکلاتی دارند اما سیستم امتیاز دهی در سایت بجز خطای انسانی و توقع کاربری هیچ اشکالی ندارد.

4- سیستم فعلی امتیاز دهی در سایت تقریبا به گونه ایست که با رای کاربران موثر تر یا رنگی تر پیش می رود و نمیدانم چرا عده ای تا به این حد به رای کاربران فعال که کترین تاثیر را در نتیجه دارد حساس شده اند . به عنوان مثال در عکس فعلی خود شما کاربر فعال حتی اگر 100 هم می دادند امکان نداشت این عکس به گالری راه یابد . چرا ؟ وقتی 15 نفر به عکس شما رایی با میانگین 60.5 داده اند امتیاز حتی 100 کاربر فعال فقط میتوانست نمره عکس را 1.5 ارتقا دهد . تاکید میکنم اگر امتیاز 100 باشد.

5- حال نیم نگاهی به عملکرد کاری کاربران می اندازیم تا ماجرا برای همه شفاف تر شود. اول از همه از شخص خود شما به عنوان کاربر طلایی مطالبی را ذکر میکنم
جناب نوده گرامی شما تا به امروز 853 رای تایید شده به عکس کاربران داشته اید و جالب آنکه 69 بار رای ثبت شده شما توسط مدیران باطل شده . ابطال رای فقط در صورتی انجام میشود که مدیران احساس کنند کاربر اشتباه یا تعمدی در ثبت رای دارد. آرای بسیار بالا و بسیار پایین و به عبارتی دقیقا شخص شما 69 بار در جایگاه همین کاربر محترمی بودید که رایشان مورد اعتراض بوده تازه با این تفاوت که با کاربری رنگی تر و تاثیرگذارتر.اما بازهم توسط مدیران احساس شده که تعمدی در کار نیست و صرفا یک اعلام نظر سلیقه ای بوده و این ماجرا بدون هیچ تذکری ادامه پیدا کرده .
و اما سرکار خانم علیئی گرامی با کاربری فعال 692 رای به عکس داده اند و همچنین 405 کامنت یا نظر بر عکسها . جالب است 77 بار رای ایشان نیز حذف شده / به عبارتی همه شما عزیزان خود در جایگاه آراء حذف شده بوده اید ..

پایدار باشید
پنحشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۸:۱۴
18 61066 جوادشیدا باتشکر از شما خانم ناظری

این ثبت برگرفته شده از مجموعه داستان " آدم ها" نوشته احمدغلامی ( نشرثالت) می باشد.
http://salesspublication.com/index.php?route=product/manufacturer/info&manufacturer_id=62
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۷:۰۱
19 61066 شهین ناظری آقای شیدا کارتون عالیه.صفحه ای پراز هویتهای مختلف با چیدمانی بسیار عالیتر.متشکر برای این ارسال فوق العاده. سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۱:۳۲
20 61029 مدیر سایت جناب فاضلی گرامی
جواب بسیار واضح است . سلایق مختلفی وجود دارد که باعث اختلاف رای میشود.
اصولا این اتفاق برای تصاویر میان رده بسیار شایع است . عکسهای خوب به سرعت انتخاب میشوند و آثار بد عموما رد میشوند . تصاویری که جایگاه میانی دارند به سختی و با اختلاف نظر تایید یا رد می شوند.
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۸:۲۶
1  2  3  4  5  6  7  »  »»